Ofis kanepe takımları, isteğe bağlı olarak tekli olabildiği gibi ikili yahut da üçlü ürün seçeneği şeklinde de sunulabilmektedir. İş insanlarının ofislerini süsleyen kanepe takımları, bazen bekleme salonunda bazen dinlenme odasında bazen de lobi gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Rahat olduğu kadar ergonomik görünümleri ile kullanım kolaylığı sağlayan ofis kanepe takımları, hem şık hem de sade tasarımlarla üretilmektedir. Ayrıca iş dünyasının gerçekleştirdiği toplantılar için de kullanılan bu malzemeler, toplantı odalarının da vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

240 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Göstermek 9 24 36

Alba Ofis Kanepe Takımı

12.258,00

Arden İkili Ofis Kanepe

6.372,00

Arden Ofis Kanepe Takımı

17.226,00

Arden Tekli Ofis Kanepe

4.590,00

Arden Üçlü Ofis Kanepe

8.100,00

Arion İkili Kanepe

3.687,12

Arion Tekli Kanepe

2.568,24

Arion Üçlü Kanepe

4.730,40

Armada Ofis Kanepe Takımı

13.230,00

Modern Ofis Kanepe Takımları

Modern ofis kanepe takımları, iş yerlerinin olduğu kadar ofislerin dekorasyonlarında da önemli bir yer işgal etmektedir. İstenilen her tür malzemeden üretebildiği gibi genellikle ahşap ile deri ve kumaş ile metal gibi malzemeler kullanılarak imalatı gerçekleştirilmektedir. Hem ofis hem de iş yerlerinin modern bir görünüm kazanmasını sağlayan ve çok fonksiyonlu işlevselliğe sahip ürünler olarak görülmektedir. Kalitesinin yanında özgün ve şık tasarımıyla insanların tercihine neden olmaktadır. İş dünyasının saygınlığını arttıran modern ofis kanepe takımları, birçok amaç için kullanılmaktadır.

Ofis Kanepe Takımı

 • Ofis kanepe takımı, ofislerde olduğu kadar iş yerlerinin dekorasyon seçiminin ana ögesini oluşturmaktadır.
 • Yalnızca çalışanların değil aynı zamanda gelen ziyaretçi ve müşteriler ile çözüm ortaklarının da etkilenmesini sağlayan en önemli yapı taşı olarak görülmektedir.
 • Oldukça şık bir görünüme sahip olan ofis kanepe takımı, modern bir tarzı ofise yansıtmaktadır.
 • Ayrıca göze hitap ettiği kadar işlevsel özellikleri sayesinde ofis ve iş yerinin dekorasyonuna ve işlevselliğine doğrudan katkı yapmaktadır.

Ofis Kanepeleri

Ofis kanepeleri, Ofisi yahut ta iş yerini ziyarete gelen insanların olumlu yönde etkilenmelerini sağlamaktadır. Bu sayede insanlar arasında olumlu bir intiba uyandırırken hem işe hem çalışanlara hem de iş yapılan hemen herkese, yapılan işin ne derece önemsendiğini gösterme fırsatı sunmaktadır. Ofis kanepeleri seçimi esnasında bu ayrıntı da, dikkate alınmak zorundadır. Gerek makam odası gerek bekleme alanları gerekse de hem toplantı hem de ofis salonları için farklı özellikler içeren kanepe modelleri tercih edilebilmektedir.

Deri Ofis Kanepe Takımı

 • Deri ofis kanepe takımı, malzemesinin sağladığı asalet ile kendini göstermektedir.
 • Şık ve estetik bir görünüm ile ön plana çıkan deri ofis kanepe takımı, sağladığı yer avantajı ve konforu ile de iş dünyasının en önemli kullandığı malzeme ve araçları arasında yer almaktadır.
 • Birçok renk ve model ile üretilen bu malzemeler, insanlara yüksek oranda itibar sağladığı gibi yüksek kaliteli deri yapısı sayesinde de yaptığı işlere değer katmaktadır.
 • Lobi koltuğu olarak kullanılabilen deri ofis kanepe takımları, PlayStation koltuğu şeklinde de kullanıldığı görülmektedir.
 • Ayrıca ihtiyaca binaen tekli yahut da ikili ve üçlü seçenekler ile de insanların tercihine sunulmaktadır.

Ofis Kanepe Koltuk Takımı

Ofis kanepe koltuk takımı, özellikle çalışma sahalarının şık ve rahat görünmesini sağlamaktadır. Bu modeller ile iş yerine oldukça hoş bir hava kazandırıla bilmektedir. Ayrıca kapitone detayı ile farklı renk alternatifleri de sunulmaktadır. Modellerinin renk çeşitliliği yanında dekorasyon tarzlarının hemen hemen hepsine uygun olması ile de tercihine sebep teşkil etmektedir. Retro yahut ta klasik ile modern tarz şeklinde bir dekorasyon düşünen insanlar için değişik model ve renkler ile istekleri sağlanabilmektedir.

Ofis Kanepe Takımı Fiyatları

 • Ofis kanepe takımı fiyatları, yapılan seçime ve modele göre değişkenlik gösterebildiği gibi kullanılan malzemeye göre de farklılık arz edebilmektedir.
 • Otantik görünümünün yanı sıra köşeli yahut da yuvarlak hatlara sahip ofis kanepe takımları, her biri farklı özelliklere sahip olduğundan dolayı fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.
 • Özel kumaşlardan imal edilen kanepe takımları ile suni yahut ta hakiki deri ile üretimi gerçekleştirilenler arasında da fiyat değişkenliği söz konusu olabilmektedir.
 • Standart ürün çeşitleri ile ofis mobilyaları içerisinde bulunan koltuk yahut da kanepe seçenekleri hemen her bütçeye uygun bir şekilde sunulmaktadır.

3 lü Ofis Kanepe

3 lü ofis kanepe, İş dünyasının yaşam alanını şık bir görüntüye büründürmesinin yanı sıra rahat yapısı ile de işlevsellik kazandırmaktadır. Üçlü ofis kanepe seçeneği, gerek ziyaretçilerin gerek iş yapılan insanların gerekse de çalışanların rahat bir ortamda bulunmalarını temin etmektedir. Yoğun iş temposu esnasında yorgun düşen iş insanlarının dinlenmelerini ve motivasyonlarını artırmalarını sağlayan en önemli araç olarak gözükmektedir. Makam odalarının en önemli parçalarından biri olduğu kadar hem bekleme alanlarının hem toplantı salonlarının hem de ofislerin çok yönlü ve farklı özelliklere sahip olan modellerinin kullanımı ile değişmez parçaları haline gelmektedir.

Modern Ofis Kanepeleri

 • Modern ofis kanepeleri, şık görünümleri ve fonksiyonel yapıları ile ön plana çıkmaktadır.
 • Kullanılan malzemenin model ile bütünleşmesi sayesinde hem kendisine hem de bulunduğu ortama zarafet kalkması ile göz dolduran bir yapısallığı bulunmaktadır.
 • Ahşap yahut ta metal iskelet kullanılarak tasarlanan modern görünümlü ofis kanepeleri, ergonomik yapıları ile tercihe neden olmaktadır.

Ucuz Ofis Kanepeleri

Ucuz ofis kanepeleri, hemen her bütçeye hitap etmesi ile bilinmektedir. Model ve tarz bakımından farklı seçenekler ile insanlara sunulan ucuz ofis kanepe takımları, isteğe göre de şekillendirile bilmektedir. Kalitesi ve kullanım özellikleri sayesinde ofislerin aranan malzemesi olarak insanların hizmetine sunulmaktadır.