Ofis koltukları çalışanların olmazsa olmaz ofis eşyaların dandır. Bir ofis içinde çalışma verimin arttırılması için öncelikle çalışan koltuklarının kalitesine dikkat edilmesi gerekir. Ofis içinde kullanılan koltuklar sayesinde işler çok daha verimli hale gelebilmektedir. Her şeyden önce çalışanların boyun ve sırt ağrıları çekmemeleri adına koltuklar ofise uygun olarak kullanılmalıdır. Koltukların her çalışanın boyuna uygun yükseklikte ayarlanabiliyor durumda olması çalışanın sağlığı açısından önemlidir. Bununla birlikte koltuklar sırt ve beli destekler pozisyonda olması fıtıkların oluşmaması için önemlidir. Elbette ki ofis koltuğunun oturma alanı çok yumuşak veya sert olmayan malzemeden üretildiğine dikkat etmek gerekir. Bu alan dengeli bir kıvamda olmalıdır. Ayrıca terletmeyen ve kaygan olmayan yapıda olması çalışanların rahat çalışabilmesi açısından önemli bir özelliktir.

529 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Göstermek 9 24 36

Abis Bekleme Koltuğu

2.430,00

Abis Çalışma Koltuğu

2.538,00

Abis Deri Bekleme Koltuğu

2.970,00

Abis Deri Yönetici Koltuğu

3.132,00

Abis Yönetici Koltuğu

2.808,00

Alfa Bekleme Koltuğu Boyalı U Ayak

2.548,80

Alfa Bekleme Koltuğu Krom Ayak Pingo

2.592,00

Alfa Bekleme Koltuğu Krom U Ayak

2.548,80

Alfa Bekleme Koltuğu Plastik Ayak Pingo

2.484,00

Ofis Koltuğu Fiyatları

Ofis koltuğu fiyatları oldukça uygun ücretlerden satılmaktadır. Çalışanların daha iyi koşullarda çalışması açısından koltuklarnın kalitesi mühim bir konudur. Genel olarak her ofis koltuğunun amacı ve özelliği aynıdır. Bu yüzden çok yüksek fiyatlardan koltuk almaya gerek yoktur. Çalışanlarda ağrı oluşturmayacak, iş kalitesini yükseltecek koltuklar seçmek yeterli olacaktır. Koltuklarında fiyatlar 600 liradan başlamaktadır. Koltuğa çeşitli özellikler eklendikçe fiyat aralığında da yükselme olmaktadır. Özellikle rengi ve tasarımı fiyatları etkileyen temel unsurlardır. Ergonomik fileli koltukları 550 liradan satışa sunulmuştur. Ofis çalışma koltukları 3.000 liraya kadar çıkmaktadır.

Ofis Koltuk Takımı

 • Ofis koltuk takımı ofislerin çok daha şık görünümlü olmasını sağlamaktadır.
 • Ofisle uyumlu koltuk takımları gerek çalışanların oturabilmesi gerekse ziyaretçilerin oturabilmesi açısından önem taşımaktadır.
 • Koltuklarına uygun olarak seçilecek ofis koltuk takımları ofisin tamamlayıcı unsurlarındandır.
 • Ofisin genel yapısına göre koltuk takımları seçilmelidir.
 • Küçük ve dar ofislerde kullanılan koltuk takımları ayaklı ve iskemle modeli şeklinde olabilmektedir.
 • Bununla birlikte daha geniş ofislerde koltuk formunda takımlar tercih edilebilmektedir.
 • Ofis için tasarlanan koltuk takımları ofisteki dekorasyonu da olumlu anlamda değiştirmektedir.
 • Ofis koltuk takımları çalışma alanında bulunan koltuklar ile bir bütün sağlamalıdır.
 • Bu sayede ofis çok daha şık ve kusursuz görülebilecektir.

Ofis Koltuğu Ucuz

Ofis koltuğu ucuz miktarlarda satılmaktadır. Bu yüzden çok ekonomik olmaktadır. Çalışanların eşit ve verimli çalışabilmeleri adına koltuklarının kullanımı çok önemlidir. En ucuz koltuklar 400 liradan satılabilmektedir. Ancak araştırmalar neticesinde farklı firmalarda çok daha uyguna bulunması mümkündür. Bununla birlikte koltuklarını çalışan sayısını baz alarak satın almak toplu alım yapmanıza neden olacaktır. Buda hem çalışma verimini arttırmak hem de pazarlık yapma açısından cazip olmaktadır.

Ofis Koltukları Fiyatı

 • Ofis koltukları fiyatı genel itibari ile cüzi fiyatlardan satılmaktadır.
 • Ofis çalışanlarının rahat çalışması üzerine tasarlanmış koltuklar renk, tasarım ve özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır.
 • Koltuklar 380 liradan başlayarak çeşitli fiyat aralıklarında satılabilmektedir.
 • Masa başı çalışanlarının rahat ettirmek için tasarlanan birbirinde kullanışlı koltuklar bulunmaktadır.
 • En pahalı koltuklar 1.500 lira olarak satın alınmaktadır.
 • Elbette ki bu fiyatlar özellikleri ve tasarım çeşitlerine göre artışa göstermesi mümkündür.

Modern Ofis Koltukları

Modern ofis koltukları ofislere çok hoş bir hava katmaktadır. Ofis koltuğu olarak kullanılan modeller arasında oyuncu koltukları ve uzay modeli bulunmaktadır. Ayrıca farklı renklerde tercih edilen  koltukları da ofislere çok başka bir hava katmaktadır. Her ofisinin ve çalışma şekli farklıdır. Bu yüzden kullanılan koltuklar da farklılık gösterecektir. Bazı firmalarda alışılmışın dışında modern tarzda koltukları görmek mümkündür.

Dekoratif Ofis Koltukları

 • Dekoratif ofis koltukları modelleri oldukça ilgi çekicidir.
 • Ofislerde birbirinden farklı tarzlarda koltukları görmek mümkündür.
 • Ofislerin dekorasyonu açısından kullanılan koltuklar deri ve ahşap tarzda olabilmektedir.
 • Özellikle ahşap koltuklar ofislere farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihi olarak ön plana çıkmaktadır.

Koleksiyon Ofis Koltukları

Koleksiyon ofis koltukları uygun fiyatları ve birbirinden iddialı modelleri ile oldukça beğenilmektedir. Sağlam iskeletleri sayesinde uzun ömürlü olarak kullanım sağlayabilmektedir. Çalışanların iş kalitesini desteklemek adına tasarlanan bu koltuklar her bütçeye hitap edebilmektedir. Koleksiyon ofis içi koltuklar tasarımları ile adeta iç açmaktadır. Modern tarzda tasarlanmış koltuklar ile koleksiyon oldukça cazip fiyatlarla satış sunmaktadır.

Ofis Koltukları Tekli

 • Ofis koltukları tekli olarak satılmaktadır.
 • Bir birey olarak konforlu bir çalışma hayatı sağlayabilmek için çalışırken oturma pozisyonu çok önemlidir.
 • Doğru koltukların kullanarak çalışma performansı artırılabilmektedir.

Ofis Koltukları En Ucuz

Ofis koltukları en ucuz fiyatı 350 lira olabilmektedir. Ancak iyi bir verim alabilmek ve uzun süre kullanabilmek adına 2.500 lirayı gözden çıkarmak gerekir. Elbette ki herkesin bütçesi farklıdır. Ekonomik davranmak adına uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirmek günümüz şartlarında oldukça akıllıca olacaktır.

Ofis Oturma Koltukları

 • Ofis oturma koltukları çalışanların dinlenme molalarında kullanabilecekleri alanları oluşturmaktadır.
 • Hem çalışanların hem de ziyaretçilerin kullanabilecekleri ofis içi oturma koltukları rahat ve şık olmalıdır.
 • Ofis içi oturma koltuğu seçiminde tekli veya gruplu seçenekler mevcuttur.
 • Ofis büyüklüğüne göre oturma koltukları seçmek oldukça sağlıklı olacaktır.
 • Her ofis özelliğine uygun tasarlanmış şık oturma koltukları bulunmaktadır.
 • Ofislerin daha şık görünmesi adına tamamlayıcı eşya kullanımı çok önemlidir.

Ofis Çalışma Koltukları

Ofis çalışma koltukları çalışanların işlerinde verim göstermesi açısından çok önemlidir. İnsan Sağlığına uygun olarak üretilen çalışma koltukları iş yerlerinde sıklıkla görülmektedir. Çalışma koltukları normal koltuklardan farklı olarak sadece çalışma sağlayabilmek üzere tasarlanmıştır. Masa başı iş yapanların oldukça memnun kaldığı bu koltuklarda baş ve bel desteği sayesinde ağrılar en aza indirilmektedir. Esnek olması sayesinde çalışanlara hareket alanı sağlamaktadır. Elbette ki ayarlanabiliyor olması masa ve koltuk arasındaki dengenin sağlanmasında etkilidir. Ayrıca çalışma koltuklarında kol desteğinin olması dirseklerin daha korunaklı hale getirmektedir. Bununla birlikte kilolu çalışanlar kol destekleri sayesinde koltukları genişletebilme imkanları bulunmaktadır. Tekerlek özellikleri ise hızlı hareket etme lüksü sağlayarak zaman tasarrufu sağlamaktadır.