Yönetici koltukları iş yaşamının olmazsa olmaz olan objelerinin başında özellikle beyaz yakalıların dünyasında ofis mobilyaları geliyor. Ofis mobilyaları konusu gerek teknolojinin ilerlemesi gerek ise trendlerin de etkisi ile gün geçtikçe çeşitleniyor. Bu noktada da özellikle  yönetici koltukları noktasında gerek yerli gerek ise yabancı olan birçok markanın çok değişik beklentilere ve tarzlara uygun olan ürünleri insanların karşısına çıkıyor. Bu noktada çok sayıda seçenek olduğunu ve kimi zaman insanların karar vermekte zorluk çektiği bile net bir biçimde söylenebilir.

139 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Göstermek 9 24 36

Abis Deri Yönetici Koltuğu

3.132,00

Abis Yönetici Koltuğu

2.808,00

Alfa Çalışma Koltuğu Plastik Ayak

2.646,00

Alfa Yönetici Koltuğu Krom Ayak

3.078,00

Alfa Yönetici Koltuğu Plastik Ayak

2.970,00

Armany Yönetici Koltuğu

6.480,00

Asos Şef Koltuğu

4.644,00

Asos Yönetici Koltuğu

5.130,00

Astoria Müdür Koltuğu

3.888,00

Yönetici Koltukları Fiyatları

Yönetici koltukları fiyatları noktasında üstte yapılan bu girişten sonra bilgi vermek gerekir ise şu bilgiler net bir biçimde söylenebilir. Günün değişen koşulları içinde hiçbir zaman için net bir rakam verilemez. Yönetici koltuğunun üreticisi olan firmanın fiyat politikası fiyatları belirleyen birincil faktördür. İthal olması durumunda çalışma koltuğunun rakamı biraz daha değişkenlik gösterir. Ayrıca yönetici koltuğunda kullanılan malzeme, tasarımı gibi unsurlar da fiyatların değişmesine sebebiyet verir. Tüm bunların yanı sıra satış noktası da rakamları etkileyen bir diğer faktör olarak insanların karşısına çıkar.

En İyi Yönetici Koltukları

 •  İnsanların yönetici koltuğu alırken bilmek istedikleri ve merak ettikleri olgular vardır.
 • Bunların en başında doğal olarak en iyi yönetici koltukları nasıldır sorusunun yanıtını almak vardır.
 • Bu noktada da söylenebilecek olan çok şey olmasına rağmen en baştan söylenmesi gereken şey böylesi bir ürün alırken kesinlikle en ucuz olarak görülen şey alınmalıdır.
 • En iyi yönetici koltuğu son derece basit bir düşünüş ile oturan yani kullanan kişinin rahat ettiği ergonomik tasarımı olan, ayarlanabilen, kaliteli malzemeden yapılan, ilgili testlerden geçtikten sonra satışa sunulan koltuktur.
 • Kişinin yaptığı işe uygun olan yönetici koltuğu en iyi koltuktur.
 • Kişinin çalışmasını hiçbir biçimde engellemez.
 • Rahat bir bir biçimde çalışma yapmasını sağlar.
 • Bu yüzden de böylesi bir ürün alır iken kesinlikle bilinen markaların yönetici koltukları bilinen adreslerden satın alınmalıdır.

Ortopedik Yönetici Koltuğu

Yönetici koltuğu denilince akla gelen ilk koltuk türlerinden bir tanesi de hiç tartışmasız bir biçimde ortopedik yönetici koltuğu adı verilen yönetici koltuklardır. Bu kavramı biraz daha açmak gerekir ise kişinnin beden yapısına uygun, kullanır iken kesinlikle herhangi bir soruna yol açmayacak olan yönetici koltuklardır. İlgili standartlara göre üretilen koltuk türleridir. Kişinin sırt yapısına uygundur. Ortopedik yönetici koltukları özel tasarım olan koltuklar olup benzerlerinden açık ara ayrılan yönetici koltuklardır. Güvenle saatler boyunca üzerinde oturularak her türlü çalışma yapılabilir. Özellikle bel ve sırt ağrıları olan kişiler için en doğru tercih olduğu net bir biçimde ifade edilebilir.

 Yönetici Koltuğu Tavsiye

 •  Yönetici koltuğu tavsiye noktasında insanların karşısına çıkan çok değişik yönetici koltukları olabilir.
 • Burada herhangi bir kişiye koltuk tavsiye eder iken bilinmesi gereken en temel olan husus kişinin kendi deneyimlerine istinaden tavsiye etmesi gerektiğidir.
 • Bunun yanı sıra tavsiye edilen yönetici koltuğunun kullanacak olan kişiye uygun bir ürün olması gerektiği de hiçbir biçimde göz ardı edilmemesi gereken son derece önemli bir husustur.
 • Tavsiye eden kişi kendi kullanamayacağı bir ürünü başkasına hiçbir nedenden ötürü tavsiye etmemelidir.
 • Bilgiler net ve gerçek olmalıdır.

 Yönetici Koltuğu Fiyatları

Yönetici koltuğu fiyatları  her bir yönetici koltuğuna göre değişir. Yönetici koltuklarında fiyatları belirleyen en temel unsurların başında yönetici koltuğunda kullanılan malzeme gelir. Deri ya da plastik tarzı malzemelerin kullanılmış olması fiyatları işin maliyetleri açısından etkileyen en temel unsurlar arasındadır. Bunun yanı sıra ithal ve yerli olmasına göre de yönetici koltuklarının fiyatları değişiklik gösterir. Yine fiyatları değiştiren bir diğer parametre ister yerli olsun, ister yabancı üreticisi olan markanın ürün fiyat politikasıdır. Tüm bunların yanı sıra satış noktası yani nereden alındığı da rakamları etkiler. Kimi zaman yönetici koltuklarını özel kampanyalar ve indirimler ile çok daha uygun fiyata almak söz konusudur.

 En Uygun Yönetici Koltukları

 •  En uygun yönetici koltukları kişinin gereksinimlerine uygun olan koltuk olmalıdır.
 • Hemen burada bir örnek vermek gerekir ise bir AR GE müdürü ile bir banka müdürüne uygun olan koltuk arasında fark vardır.
 • Bunun en önemli sebebi ise yapılan iş arasında bariz farklılıklar olmasıdır.
 • Ergonomik tasarımlı, ortopedik, yapılan işe uygun olan yönetici koltukları en uygun olan yönetici koltuklarıdır.
 • Elbette yönetici koltuğu da net bir biçimde belli olmalıdır.